DESIRIAL - NOWOŚĆ

DESIRIAL

Zabiegi ginekologii estetycznej cieszą się ostatnimi czasy ogromnym powodzeniem wśród pań. Estetyczny wygląd miejsc intymnych ma dla nas coraz większe znaczenie. Ginekologia estetyczna doczekała się nawet własnego preparatu, dedykowanego właśnie do zabiegów tego rodzaju – na polski rynek zawitał Desirial i Desirial Plus.

To nowoczesne preparaty na bazie kwasu hialuronowego, stworzone we współpracy biotechnologów i lekarzy ginekologów z myślą o kobietach w wieku rozrodczym, okołomenopauzalnym i menopauzalnym. To też jedyne preparaty tego rodzaju, posiadające rejestrację medyczną do okolic intymnych.

Preparaty Desirial przeznaczone są do zatrzymywania objawów starzenia się okolic intymnych i przywracania prawidłowego napięcia oraz nawilżenia skóry, co pozwala zlikwidować uczucie suchości i nadwrażliwość tych regionów. Tego typu zabiegi skierowane są również do kobiet, pragnących poprawić estetykę okolic intymnych oraz takich, u których wargi sromowe większe są zbyt małe i nie zapewniają prawidłowej ochrony wrażliwym wargom sromowym mniejszym. Zastosowanie preparatów Desirial pozwala na zwiększenie objętości warg sromowych większych i wzgórka łonowego, zwiększa także stopień napięcia i nawilżenia skóry. Dodatkowo pobudzenie fibroblastów wpływa stymulująco na produkcję własnego kolagenu w komórkach.

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 minut. Polega na wstrzyknięciu preparatu w wargi sromowe przy pomocy bardzo cienkich igieł, dzięki czemu procedura jest dla pacjentki bardziej komfortowa. Pierwsze efekty widoczne są już po tygodniu od wstrzyknięcia i utrzymują się do dwóch lat.