Wypełniacze / Nici hialuronowe (Stylage)

 

Kwas hialuronowy to naturalna substancja występująca w skórze, dlatego wypełniacze na jego bazie cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Bruzdy nosowo-wargowe, modelowanie i powiększanie ust, dolina łez, zmarszczki na czole, wolumetria policzków czy modelowanie policzków, okolicy skroniowej, podoczodołowej, grzebietu nosa, brody, żuchwy, unoszenie brwi, to problemy jakie kwas hialuronowy wypełnia od wewnatrz. Błyskawiczne efekty i bezpieczeństwo preparatu są atutem zabiegu.

Nici hialuronowe jest to technika w dermatologii estetycznej polegająca na linijnym podawaniu kwasu hialuronowego w oparciu o wektory napięcia skóry. Dzięki niciom hialuronowym Stylage kobieta odzyskuje młodą, wypoczętą twarz i nikt oprócz niej nie wie, dlaczego.
Nowy, bezpieczny i skuteczny zabieg korygujący zwiotczenia skóry i redukujący oznaki jej starzenia. Efekty zabiegu z użyciem preparatu Stylage widoczne są natychmiast, a pacjent wraca do pracy i normalnego życia bezpośrednio po wyjściu z gabinetu. Korekcja utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy. Nici te można stosować wraz z innymi zabiegami medycyny estetycznej, np. wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej, co umożliwia osiągnięcie jeszcze bardziej naturalnego wyglądu.