Nici Silhouette Soft™

ODMŁODZONA TWARZ

nowoczesny Silhouette-Soft™ już u nas !

Zabieg z użyciem nici Silhouette wykonywany jest na świecie co 15 min.  Efekty są rewelacyjne  i długotrwałe! A wystarcza tylko jeden zabieg. Dzięki Silhouette-Soft™ kobieta odzyskuje  młodą, wypoczętą twarz i nikt oprócz niej nie wie, dlaczego.

Nowy, bezpieczny i skuteczny zabieg korygujący zwiotczenia skóry i redukujący oznaki jej starzenia. Silhouette-Soft™, to bio-wchłanialne nici ze stożkami. Zostały opracowane przez amerykańskich naukowców, aby poprawić wygląd policzków i przywrócić objętość skóry w okolicy jarzmowej.

Silhouette-Soft™, to najnowocześniejszy produkt dostępny w tej chwili na rynku. Dzięki małym, wchłanialnym stożkom, które zakotwiczają się głęboko w tkance, tworzy się napięcie, które skutecznie podnosi zwiotczałą tkankę.  Zabieg jest szybki, komfortowy i nie wymaga hospitalizacji. Wykonuje się go znieczuleniu miejscowym, w ciągu 30 min. w gabinecie lekarskim. 

Efekty zabiegu z użyciem nici Silhouette – Soft™ widoczne są natychmiast, a pacjent wraca do pracy i normalnego życia bezpośrednio po wyjściu z gabinetu. Korekcja utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy.  Nici te można stosować wraz z innymi zabiegami medycyny estetycznej, np. wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej, co umożliwia osiągnięcie jeszcze bardziej naturalnego wyglądu.

Nici Silhouette - Soft™  zostały zrobione z kwasu polimlekowego i kwasu glikolowego.  Składniki te czynią nici  w pełni wchłanialnymi. Produkowane są w Michigan w USA w oparciu o 6-letnie doświadczenie Firmy w produkcji nici do liftingu.  Gwarancją bezpieczeństwa jest to iż, materiały wykorzystywane do ich produkcji zatwierdził najważniejszy amerykański organ kontrolny FDA  (Urząd ds. Żywności i Leków).