Zabiegi pielęgnacyjne Dermalogica®, Maria Galland®

KONDYCJONUJ NASKÓREK, POBUDZAJ TKANKI

Nasza klinika współpracuje z liderami na rynku kosmetyki profesjonalnej. Jeśli chcesz osiągnąć dobre efekty – zaufaj eksluzywnym markom.

Dermalogica to przede wszystkim odpowiedź na problemy skóry. Najnowsze receptury zawarte w systemach pielęgnacyjnych, przekładają się na wyjątkową skuteczność i precyzję działania. International Dermal Institute to miejsce, gdzie marka udoskonala receptury i wdraża innowacje, aby Twoja skóra mogła jej za to podziękować. Z uwagi na zaawansowany profil, produkty dermalogica dostępne są tylko w wybranych instytutach medycyny estetycznej.

Laboratorium Filorga powstało w 1978 roku w Paryżu. Generalnym konsultantem jest dr Michel Tordjman, znany z wibitnych osiągnięć w dziedzinie medycyny estetycznej. Filozofią Laboratorium Filorga jest stworzenie coraz to nowszych preparatów aktywnie poprawiających stan skóry.  Od wielu lat Filorga wytwarza preparaty do mezoterapii igłowej, wypełniacze, peelingi medyczne oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Maria Galland to francuska jakość z wieloletnim doświadczeniem. To wybór najbardziej ekskluzywny, rytualny i opłacalny. Szereg zabiegów z wykorzystaniem podwójnych masek, gipsu, kokonów, daje niesamowite efekty. Każdy z zabiegów posiada inną plejadę masaży, masek, filozofii ale też na równi odprężają mięsnie twarzy, przenoszą w stan błogostanu i równowagi. To właśnie efekty powaliły nas na kolana, dlatego wprowadziliśmy tą markę do naszej kliniki.