Event Kwietniowy

6 kwietnia 2013 roku mieliśmy okazję uczcić zmiany jakie nastąpiły w naszej klinice. Z tej okazji zaprosiliśmy Klientów, którzy już dawno nie mieli okazji zobaczyć naszej kliniki. Przygotowaliśmy poczęstunek i nie mogło zabraknąć soku ze świeżo wyciskanych pomarańczy.

Co specjalnego przygotowaliśmy ?

Na zainteresowane Panie czekał dr Filip Reś udzielając bezpłatnych konsultacji lekarskich. Pani Hania - nasz kosmetolog, udzielała porad z zakresu laseroetrapii, kosmetologii i modelowania sylwetki. Pani Patrycja i Pani Joasia wykonywały darmowe zabiegi Cryolift Filorga z kwasem glikolowym oraz nowy zabieg z unowocześnioną technologią EAT SkinShock. Odwiedziła nas również Pani Paulina Sobańska - opiekun i szkoleniowiec dermalogica. Dzięki naszemu partnerowi klientki miały okazję poddać się zabiegom na szyję i dekolt. W tym dniu przygotowaliśmy również 10% zniżkę na kosmetyki dermalogica oraz kosz kosmetyków Filorga z dużymi zniżkami.

Całą sobotę towarzyszył nam szeroki uśmiech i doskonałe humory nie opuszczały nas do samego końca ! Już nie możemy się doczekać następnych takich spotkań ! Do zobaczenia!

   

Pyszności czekały na Gości.Klinika po rewolucjach :)Kosz Filorga cieszył się dużym powodzeniemCały zespół w komplecie !Pani Hania proponowała bardzo atrakcyjne pakiety dla naszych klientówPani Patrycja przy zabiegu Cryolift FilorgaPan dr Filip Reś z Panią Manager ustalali terminy wizyt klientek w naszej klinice.Pani Joasia przygotowuje się na wizyty klientek.Pani Paulina wykonywała zabiegi na szyję i dekolt